Index.hr

5:01 • 23.11.2017. • POSTAVI INDEX ZA HOMEPAGETRAŽI
Obavijest:
1. studenoga ovaj forum se arhivira i gasi. Pozivamo posjetitelje da se presele na novi forum (http://www.index.hr/indexforum/).
Kritike i sugestije šaljite na email forum(at)index.hr
Forum
Odaberi skin: DefaultDefaultgrassRoseButterOcean 
IndexKlubBroj članova:  
Online članova:  

Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 (Tema)

topic locked
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 64 65 66 67 68 Aktivne teme | Pretraživanje
Index.hr Forum -> Admin -> Forum - prijedlozi i kritike

Autor Sadržaj
Korisnik je offlineFatsDomino
Diskutant #172359

Broj postova: 3562
27.7.2011. 11:24 | Naslov: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Kad se može očekivati minimum - minimuma funkcionalnosti novog foruma? Trenutno je situacija na novom forumu takva da što je duže u fazi testiranja, to forum lošije radi.

Dio novog foruma gdje su bugovi, primjedbe, sugestije i pohvale ne radi tj. ne može se ostaviti post jer...nemam pojma zašto, forum jednostavno ne registrira da je netko ostavio post.

Tamo gdje se može ostaviti neki prijedlog, kritika, itd. (u nekoj podtemi)...forum ne registrira stavku zadnji post, tako da nitko ne može znati da je netko i kada je ostavio zadnji post, nego mora klikati po temama i otići na zadnju stranicu teme da vidi da li je netko možda ostavio odgovor.

Ona stara tema o prijedlozima za novi forum je zaključana, tema sa prijedlozima na novom forumu ne radi, ono što radi, ne radi kak spada pa se nadam da je ok ovdje otvoriti novu temu o sugestijama, pohvalama i kritikama.

P.S. Tu sam vam ostavio jedan mali prijedlog, ako nekoga zanima. Na žalost, moram ga ovako linkati jer se to na novom forumu ne vidi. Zadnji post tamo je od prije negdje dva i pol mjeseca.

[Editirano 27.7.2011. 11:25:00 by FatsDomino]
vrh pp Blokiraj/Odblokiraj
Korisnik je offlineRedRain
Diskutant #710447

Broj postova: 2956
27.7.2011. 11:27 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

To ti zanima samo Milju.
Korisnik je offlinebambi.in.the.sky
Diskutant #609267

Broj postova: 7736
27.7.2011. 11:31 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [FatsDomino]
Kad se može očekivati minimum - minimuma funkcionalnosti novog foruma? Trenutno je situacija na novom forumu takva da što je duže u fazi testiranja, to forum lošije radi.

Dio novog foruma gdje su bugovi, primjedbe, sugestije i pohvale ne radi tj. ne može se ostaviti post jer...nemam pojma zašto, forum jednostavno ne registrira da je netko ostavio post.

Tamo gdje se može ostaviti neki prijedlog, kritika, itd. (u nekoj podtemi)...forum ne registrira stavku zadnji post, tako da nitko ne može znati da je netko i kada je ostavio zadnji post, nego mora klikati po temama i otići na zadnju stranicu teme da vidi da li je netko možda ostavio odgovor.

Ona stara tema o prijedlozima za novi forum je zaključana, tema sa prijedlozima na novom forumu ne radi, ono što radi, ne radi kak spada pa se nadam da je ok ovdje otvoriti novu temu o sugestijama, pohvalama i kritikama.

P.S. Tu sam vam ostavio jedan mali prijedlog, ako nekoga zanima. Na žalost, moram ga ovako linkati jer se to na novom forumu ne vidi. Zadnji post tamo je od prije negdje dva i pol mjeseca.

x
Korisnik je offlinebaklavica1
Diskutant #645504

Broj postova: 5642
27.7.2011. 13:09 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Mene novi forum ne zanima.
Korisnik je offlinemiljanamor77
Diskutant #719809

Broj postova: 3237
27.7.2011. 13:10 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [RedRain]

To ti zanima samo Milju.

jok

Korisnik je offlinekruno030
Diskutant #689830

Broj postova: 426
28.7.2011. 08:40 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

ja se nemrem ni ulogirat  a niš, kad ovog ukinu, samo ćemo čitati
Korisnik je offlinedobrodokle
Diskutant #830383

Broj postova: 26
8.8.2011. 15:24 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

mne jeb.... pardon , mene jako zanima kako ćete to izvest, nekompetentnost je opasna zapreka, ako je prevladate ja vam skidam kapu, mozda ne znaci puno no bar je iskreno!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:27 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

od 432 primjera za ban, vi cete banat one koji vam se pokazu i daju na uvid, mozda nesto s time mislim rec, ili je to prekomplcirano za shvatit!

od nesuvislih moderatora, do odlazaka legendarnih forumasa, ok jedan - dva- pet - desest nije bitno, no dokle ste spremi ic

na sasvim novu generaciju?

s ovakvim forumum , s medijima u totalnom kolapsu?

dajte se uozbiljite i prihvatite ono sto imate pa od toga krenite!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:28 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

najsrdačnije Vaš nebum!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:29 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [RedRain]

To ti zanima samo Milju.

bitno da si ti ko zmija čegrtuša prva skočila!
Korisnik je offlineIQ198
Diskutant #582429

Broj postova: 7637
8.8.2011. 15:29 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

ZIVIJO novi forUm
Korisnik je offlineNigredo
Diskutant #658285

Broj postova: 3336
8.8.2011. 15:30 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Citat [dobrodokle]

od 432 primjera za ban, vi cete banat one koji vam se pokazu i daju na uvid, mozda nesto s time mislim rec, ili je to prekomplcirano za shvatit!

od nesuvislih moderatora, do odlazaka legendarnih forumasa, ok jedan - dva- pet - desest nije bitno, no dokle ste spremi ic

na sasvim novu generaciju?

s ovakvim forumum , s medijima u totalnom kolapsu?

dajte se uozbiljite i prihvatite ono sto imate pa od toga krenite!

Na ovo se nema kaj dodati i reći!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:31 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

i inkognito forumasa...to nije forum to je sprdačina

dobro znate što čini forum i kako forum funkcionira!

ne vi se na to još sprdate i pricate o novoj verziji = index1.02v

samo naprijed!
Korisnik je offlineGering
Diskutant #158940

Broj postova: 8463
8.8.2011. 15:31 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

prestar sam za nove gadgete, još koju godinicu ovdje pa mi raspite pepeo po pdf-u 'heklanje'
Korisnik je offlineja_nisam_tu
Diskutant #450566

Broj postova: 1393
8.8.2011. 15:36 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Ma kakav novi forum-nistaaaa....ako krene novi forum onda moram kupit i novi komp,necu valjda sa starim ic na novi forum, a sad trenutno nemam para....
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:36 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

evo navest cu moj primjer s perom, čovjek je korektan, ali ja ko "stalni" forumas mu stajem na žulj

i dalje je korektan, ispričo sam se , reko sam čovjeku neka to radi i dalje , dapače jedna od legendi mile koji vam je i moderiro(...nebitno) .. .je reko da se jedini trudi

shvatio sam poantu, da prco sam pero opet jer sam takav, da reko mi je 5 dana ban i ok.

nije mi problem napravit novi profil, ali onda odem na temu gjde se sprda s rasizmom koji je vrlo senzibilna tema danas, i popijem ban za sta radi cega ?- no opet nije bitno eto me s novim profilom

ali dajte prestanite to radit koji god od vas to radi.

koji vam je klinac ...kad se tak moram izrazit!

onda se pojavi index nakon ne znam kolko nije me bas bilo u zadnje vrijeme no sumnjam da je cesto i trazi od uvoodnicara definiciju teme i to stoji!

al dajte prevagnite banove sa kafe sa banovima s komentara clanaka nadjite ljude sposobne za to!

prevagnite benigne spamere i maligne!

samo to od Vas trazim!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:40 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

daj boze da index zajsa u onom starom sjaju, no s novom spikom, ovo se odnosi i na nas forumase, nije jednoteisti vic 100 put isprican smijesan!

nije jednoteisto napucana patka svaki put zanimljiva!

sjebite nas na nove nacine, ako vam ih manjka ili ih ko zna kojeg razloga prikrivate , svejedno, nađite nove!
Diskutant #830383

8.8.2011. 15:42 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

jednom davno na indexu sam imao preko 60 prijatelja "sovica" makar su se neke međusobno klale, meni su bili ok, sjebite klanove, ako itko to vidi to ste vi!

fale mi ti ljudi, ... fali mi takav index

EOD!
Korisnik je offlineValderama_s_Morav
Diskutant #776763

Broj postova: 435
8.8.2011. 15:42 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Da li neko još uvek živi u ideji..."novi forum"?

...da vas dvadeset do trideset pričate vašu priču(politički korektnu) i da vas Matija tapše po ramenu...očekujete?...

Njemu su potrebni ljudi kao ja...nacionalisti...po nekad šovinisti....koji znaju vatru da zapale...a ne što bi rekla moja baba...pičkopaćenici...koji bi isprazne teme nedeljama govorili...

Korisnik je offlinedivlji7
Diskutant #829404

Broj postova: 99
8.8.2011. 15:44 | Naslov: RE: Novi forum - prijedlozi, pohvale, kritike v2 Prikaži/Sakrij | Citiraj

Hoce li se i na novom forumu banirati zbog Lanice i Zrca ?

Index.hr Forum -> Admin -> Forum - prijedlozi i kritike
Stranica: 1 2 3 4 5 ... 64 65 66 67 68
caching

Aktivne teme