Novo slavlje Bayerna, poraz Wolfsburga: Mandžo zabio Hannoveru, Ola Leverkusenu!

WOLFSBURG je u petom kolu Bundeslige izgubio u Leverkusenu kod Bayera s 3:1.

Jedini pogodak za Wolfsburg u 39. minuti postigao je hrvatski napadač Ivica Olić kojem je to drugi ovosezonski pogodak. Bayer je poveo preko Sama u 24. minuti, a preostala dva gola za domaće je zabio Kiessling u drugom poluvremenu. Ivan Perišić je odigrao posljednjih 20 minuta za Wolfsburg.

Bayern je golovima Marija Mandžukića i Francka Riberyja slavio 2:0 protiv Hannovera. Mandžo je svoj treći gol ove sezone postigao sa 7-8 metara nakon sjajne akcije Bavaraca. Nakon pet kola Bayern ima četiri pobjede i jedan remi.

Prvijenac Boatenga za pobjedu Schalkea

Težak poraz na domaćem terenu doživio je Werder kojeg je Eintracht razbio s 3:0 uz dva gola Kadleca i autogol Prodla.

Mehmedi je doveo Freiburg u vodstvo kod Augsburga, ali je domaća momčad stigla do pobjede od 2:1 preko Altintopa i Wernera. Schalke je prvijencem Boatenga slavio u Mainzu.