Impressum

Index promocija d.o.o.

OIB: 37502434016

Radnička cesta 41,

10 000 Zagreb, Hrvatska

Redakcija

Tel: 01/777-55-30

Faks: 01/777-55-39

E-mail: desk@index.hr

Prodaja

Tel: 01/777-55-35

       01/777-55-38

E-mail: prodaja@index.hr

Andreja Hudika

glavna urednica

andreja@index.hr

Vijesti

Marina Leskovac

urednica deska

marina.leskovac@index.hr

Neven Barković

urednik

neven.barkovic@gmail.com

Frane Ćapeta

urednik

capetafrane@index.hr

Paula Manitašević

urednica

paula.manitasevic@index.hr

Ilko Ćimić

autor

desk@index.hr

1972. - 2022.
Vladimir Matijanić

autor

desk@index.hr

Vojislav Mazzocco

autor

desk@index.hr

Andrea Topić

autorica

desk@index.hr

Nenad Jarić Dauenhauer

urednik rubrike Znanost

nenadjdauenhauer@gmail.com

Gordan Duhaček

autor

desk@index.hr

Petar Stošić

autor

desk@index.hr

Karlo Došen

novinar deska

desk@index.hr

Marko Presečki

novinar deska

desk@index.hr

Davor Tomšić

novinar deska

desk@index.hr

Ivan Žeželj

novinar deska

desk@index.hr

Josip Dronjić

novinar deska

desk@index.hr

Ivana Petrić

novinarka deska

desk@index.hr

Tihana Jarić Dauenhauer

novinarka deska

desk@index.hr

Goran Vojković

kolumnist

komentari@index.hr

Kristian Vlahoviček

kolumnist

komentari@index.hr

Livija Puljak

kolumnistica

komentari@index.hr

Janoš Terzić

kolumnist

komentari@index.hr

Dario Hrupec

kolumnist

komentari@index.hr

Dagmar Radin

kolumnistica

komentari@index.hr

Mario Galić

kolumnist

komentari@index.hr

Željko Porobija

kolumnist

komentari@index.hr

Ivan Čović

kolumnist

komentari@index.hr

Goran Pavlov

lektor

lektori@index.hr

Željka Jeličanin

lektorica

lektori@index.hr

Ana Pešec

lektorica

lektori@index.hr

Željka Leskovac

lektorica

lektori@index.hr

Luka Prkačin

lektor

lektori@index.hr

Sport

Armin Hasanbegović

urednik

armin.hasanbegovic@index.hr

Marko Jerleković

urednik deska

marko.jerlekovic@index.hr

Dejan Lovrić

urednik deska

dejan.lovric@index.hr

Toni Horvat

urednik tema

toni.horvat@index.hr

Zvonko Alač

novinar

zvonko.alac@index.hr

Stjepan Mati

novinar

stjepan.mati@index.hr

Saša Čobanov

novinar

sasa.cobanov@index.hr

Vice Karin

novinar i autor

vice.karin@index.hr

Krešimir Đureš

novinar

kresimir.djures@index.hr

Luka Terzić

novinar

luka.terzic@index.hr

Marko Dedić

novinar

marko.dedic@index.hr

Marin Karadžija

novinar

marin.karadzija@index.hr

Bartul Čović

novinar

bartul.covic@index.hr

Luka Pivk

autor

sport@index.hr

Ivan Ivković

autor

sport@index.hr

Domagoj Starčević

autor

sport@index.hr

Tomislav Viduka

autor

sport@index.hr

Magazin

Ivana Ramić

zamjenica urednice

desk@index.hr

Marina Radoš

novinarka

desk@index.hr

Hrvoje Marjanović

komentator

komentari@index.hr

Andrea Guša

novinarka

desk@index.hr

Karlo Ivković

novinar

desk@index.hr

Petra Kanić

novinarka

desk@index.hr

Ivana Mavrić

novinarka

desk@index.hr

Helena Ivanković

novinarka

desk@index.hr

Stefan Milivojević

autor

desk@index.hr

Martina Medur

novinarka Shopping

shopping@index.hr

Ana Korenić

urednica rubrike Index Food

food@index.hr

Sarah Srdar Žiljak

urednica rubrika Index Mame i Index Fit

mame@index.hr

Auto

Miljenko Nikolić

urednik

auto@index.hr

Video

Katarina Šapina

urednica video deska

desk@index.hr

Sanja Padjen

video novinarka

sanja.padjen@index.hr

Duje Odvitović

video novinar

desk@index.hr

Mia Brdarić

video novinarka

desk@index.hr

Nika Sukser

video novinarka

desk@index.hr

Marin Tironi

fotoreporter

desk@index.hr

Karlo Klasić

fotoreporter

desk@index.hr

Prodaja

Edin Preljević

direktor prodaje

edin.preljevic@index.hr

Vana Šalov

direktorica

vana@index.hr