Osijek protiv Splita u Gradskom vrtu ulovio prvi bod u novoj sezoni

OSIJEK je stigao do prvog boda u novoj sezoni. U trećem kolu HNL-a odigrao je na svom travnjaku 1:1 protiv Splita.

Utakmica nije dobro počela za posljednju momčad lige budući da je Split u 19. minuti poveo preko Glavine. Najprije je Roce pobjegao Novakoviću i odlično uposlio Glavinu koji je matirao Mikulića. Ipak, samo minutu kasnije izjednačenje. Barišić je prenio loptu glavom, a Mišić je pogodio silovitim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Do kraja susreta nije bilo golova, a Split je bio bolja momčad. Prilike da tri boda odnesu na Park mladeži propustili su Glavina, Rog i Erceg čiji su udarci bili neprecizni.

Nakon tri kola Osijek je posljednji s jednim osvojenim bodom, dok je Split treći s četiri boda više.