Video dana i gol sezone: Golman zabio petom u zadnjoj minuti i prvacima ukrao pobjedu

SENZACIONALAN pogodak zabio je vratar Den Haaga u posljednjoj minuti utakmice s PSV-om za 2:2 i veliki bod protiv prvaka.

PSV je u prvom kolu nizozemskog prvenstva stigao u goste kod Den Haaga i poveo u 23. minuti golom Mahera. Samo dvije minute kasnije Alberg je iz jedanaesterca izjednačio, a De Jong je u 62. vratio vodstvo gostima koji su s pobjedom u rukama ušli u sudačku nadoknadu. A onda se ukazao nevjerojatni Martin Hansen, vratar Den Haaga, i u 95. minuti, nakon slobodnjaka sa 25 metara, petom pogodio mrežu za 2:2.