LUIS SUAREZ

ATLETICO - GRANADA 6:1 Suarez u 20 minuta igre majstorski zabio dva gola i asistirao

ATLETICO MADRID razbio je Granadu 6:1 u drugom kolu La Lige uz debi Luisa Suareza koji je ušao u 70. minuti pa zabio dva gola i asistirao.

U 72. minuti je elegantno namjestio gol veznjaku Marcosu Llorenteu za 4:0, a 13 minuta kasnije Llorente mu je uzvratio asistencijom. Španjolac je lijepo ubacio s desne strane, a Urugvajac, koji je tek stigao iz Barcelone, glavom pogađa iskosa s peterca za 5:0.

Suarez u 93. minuti ponovno zabija. Prvi udarac odsjeo je na stativi, no zato iz odbijanca majstorski gađa drugi kut za konačnih 6:1 Simeoneove momčadi.

Grafika: Sofascore za IndexSport

Atletico je poveo u devetoj minuti golom Diega Coste, a Saul je u 16. minuti promašio penal. U 47. Angel Correa zabija za 2:0, u 65. je već 3:0 golom Joao Felixa. Llorente zabija za 4:0. Onda je uslijedio Suarezov show koji je kratko prekinut golom Granadinog Moline u 87. minuti.

Šime Vrsaljko nije konkurirao za ovu utakmicu, a Ivo Grbić bio je na klupi svih 90 minuta.