Bilić pogodio s izmjenom i ludim golom iščupao bod kod Watforda

VEĆ U 3. minuti Watford je poveo iz penala protiv Bilićeva West Hama i činilo se kao da će gosti teško do bodova, no Čekićari su na kraju uspjeli i treću uzastopnu utakmicu ostati neporaženi.

Bod im je osigurao Andre Ayew u 73. minuti nakon ludog odbijanca u šesnaestercu domaćih. Michail Antonio sjurio se po lijevo strani i snažno opalio po golu. Lopta je svladala Gomesa, no onda se od jedne vratnice odbila u drugu. Nasreću, na pravom mjestu našao se Ayew koji je u igru ušao osam minuta ranije i zabio za 1:1.

All Goals & highlights - Watford 1-1 West Ham... by mohtv

West Ham je zadnje četiri minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Antonio, a domaćini su u zadnjim sekundama susreta promašili stopostotnu priliku.

Susret je, osim dramatične završnice, obilježila i teška ozljeda Maura Zaratea, kojemu se u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena gotovo 10 minuta ukazivala pomoć na terenu. Zarate je iznesen s terena i odmah je otišao na snimanje koljena u bolnicu, no još se ne zna težina njegove ozljede.