Copa America: U finalu Brazil i Argentina

NOGOMETAŠI Brazila plasirali su se u finale Copa Americe, pobijedivši u polufinalu nakon izvođenja 11-eraca Urugvaj 5:3. Nakon 90 minuta rezultat je bio neodlučen 1:1.

Poveo je Urugvaj pogotkom Marcela Sose u 22. minuti, a poravnao je Adriano (47).

U nedjelju će u finalu igrati Argentina i Brazil, dok će se dan ranije u utakmici za treće mjesto sastati Kolumbija i Urugvaj.

BRAZIL: 1-Julio Cesar; 13-Maicon, 3-Luisao, 4-Juan,6-Gustavo Nery; 5-Renato, 8-Kleberson (19-Diego, 75), 10-Alex, 11-Edu (18-Julio Baptista, 75); 7-Adriano, 9-Luis Fabiano

URUGVAJ: 1-Sebastian Viera; 17-Carlos Diogo, 2-Joe Bizera,4-Paolo Montero, 3-Dario Rodriguez; 5-MarceloSosa, 11-Cristian Rodriguez (22-Vicente Sanchez 70), 16-Javier Delgado, 15-Diego Perez (8-Omar Pouso, 81); 9-Dario Silva, 20-Carlos Bueno (21-Diego Forlan 62)

SUDAC: Marco Rodriguez (Meks)

GLEDATELJA: 15.000