Dinamo objavio fotku Jakirovića s posebnom porukom

DINAMO je, nakon 0:0 u Maksimiru, u uzvratnoj utakmici finala SuperSport Kupa na Rujevici pobijedio Rijeku 3:1 i došao do 17. titule u ovom natjecanju. Momčad Sergeja Jakirovića slavila je golovima Petra Sučića u 28., Martina Baturine u 42. i Marka Bulata u 80. minuti. Počasni gol za Rijeku zabio je Toni Fruk u 91. minuti iz slobodnog udarca.

Već neko vrijeme traju priče o potencijalnoj smjeni Jakirovića, a i sam je trener nakon pobjede poručio da će morati porazgovarati s klupskim čelnicima. Jutro nakon osvajanja novog trofeja Dinamo se oglasio na društvenim mrežama. Modri su objavili fotografiju Jakirovića s trofejom i na to dodali poruku: "Preko trnja do Sunca."

Dinamo time aludira na vrlo zahtjevnu sezonu. Hrvatski prvak imao je brojne turbulencije, no na kraju je Jakirović odveo momčad do duple krune i uvjerljive prednosti u prvenstvu.