Dva najveća hita Serie A odigrala spektakularan meč u borbi za prvo mjesto

DVA ovosezonska hita Serie A, Udinese i Atalanta, odigrali su 2:2 u devetom kolu Serie A. Atalanta je imala vodstvo 2:0, no domaćin se uspio vratiti i osvojiti bod.

Atalanta je povela u 36. minuti golom Ademole Lookmana, a na 2:0 povisio je Luis Muriel iz penala u 56. minuti. Udinese se vratio golovima Gerarda Deulofeua u 67. te Nehuena Pereza u 78. minuti. Mario Pašalić igrao je do 79. minute, kada ga je zamijenio Ederson.

Ovim remijem Udinese je ostao treći s 20 bodova, jednako koliko imaju Milan i Napoli, koji tek mora gostovati kod Cremonesea. Atalanta je privremeno skočila na prvo mjesto Serie A s 21 osvojenim bodom. U sljedećem kolu Atalanta dočekuje Sassuolo, a Udinese gostuje kod Lazija.