Austrija - Francuska 1:1

Francuska i dalje bez pobjede u Ligi nacija. Mbappe spasio svjetske prvake u Austriji

NAKON tri kola Lige nacija aktualni svjetski prvak Francuska i dalje je bez pobjede. Poslije poraza od Danske (1:2) i remija s Hrvatskom (1:1) Francuska je odigrala 1:1 na gostovanju kod Austrije.

Prvi gol na utakmici zabio je Andreas Weimann u 37. minuti na asistenciju Konrada Laimera. Francuzi, čiji je napad od prve minute predvodio Karim Benzema, izjednačili su u 83. minuti pogotkom Kyliana Mbappea, napadača PSG-a koji je 20 minuta ranije zamijenio Antoinea Griezmanna.

Francuska je na zadnjem mjestu u skupini i u sljedećem kolu u ponedjeljak dočekuje Hrvatsku. Drugoplasirana Austrija igrat će protiv vodeće Danske.