Gvardiol komentirao Dinamovu objavu nakon osvajanja Kupa

DINAMO je, nakon 0:0 u Maksimiru, u uzvratnoj utakmici finala SuperSport Kupa na Rujevici pobijedio Rijeku 3:1 i došao do 17. titule u ovom natjecanju. Momčad Sergeja Jakirovića slavila je krasnim golovima Petra Sučića u 28., Martina Baturine u 42. i Marka Bulata u 80. minuti. Počasni gol za Rijeku zabio je Toni Fruk u 91. minuti iz slobodnog udarca.

Osvajanjem Kupa Dinamo je kompletirao trostruku krunu u netom završenoj sezoni u kojoj je osvojio još i prvenstvo i Superkup. Nakon finala na službenoj Instagram stranici kluba objavljena je grafika s natpisom "Kup je naš!", a među prvima se javio Joško Gvardiol, koji je napisao: "Čestitam!"

Najskuplji branič u povijesti nogometa sada je planetarno poznata zvijezda Manchester Cityja s kojim je u svojoj prvoj sezoni osvojio Premier ligu, a ovog tjedna imat će priliku doći do dvostruke krune u finalu FA kupa. Gvardiol je potekao u Dinamu, odakle je otišao u RB Leipzig, a prošlog ljeta stigao je u City za 90 milijuna eura.