Jurić vodio pa autogolom izgubio od Napolija u kaljuži

IVAN JURIĆ opet je izgubio. Njegova Genoa je vodila protiv Napolija u 12. kolu Serie A, a onda dozvolila preokret na 1:2. Genoa je povela u 20. minuti golom Koumaea i držala se sve do drugog dijela. U međuvremenu je meč prekinut zbog jake kiše, a nakon 10-ak minuta igrači su se vratili na teren, a gosti se probudili.

Napoli je poslije prekida zbog pljuska izjednačio preko Ruiza (63), a četiri minute prije kraja Biraschi je nesretno pogodio vlastitu mrežu i donio slavlje Napolitancima, na čijoj je klupi opet ostao Marko Rog. Momčad s juga Italije nije izgubila od Genoe u posljednjih 13 utakmica, od 2012. godine, a ove sezone je jedina talijanska ekipa koja još nema niti jedan poraz u svim natjecanjima.

S druge strane, Genoa i Jurić su bez pobjede u posljednjih šest utakmica, od čega pet poraza.

Napoli je drugi s 28 bodova, tri manje od vodećeg Juventusa (u nedjelju od 20:30 sati gostuje Milanu u derbiju), dok je Genoa 14. s 14 osvojenih bodova.