LIGA NACIJA

Liga nacija: Slovenci i Kosovari uzeli po bod, tri Olsena zabila gol za Farske Otoke

DANAŠNJIM susretima u Ligi nacija nastavila su se reprezentativna natjecanja u Europi, prvi put u 2020. godini.

U najvišoj ligi, Ligi A, Španjolska je u 96. minuti pogotkom Goye uzela bod u Njemačkoj. U istoj skupini Ukrajina je svladala Švicarsku s 2:1.  Yarmolenko je doveo domaćina u vodstvo u 14. minuti, a rezultat je poravnao Šeferović krajem prvog dijela. Gol za pobjedu postigao je Zinčenko u 68. minuti.

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

U drugoj jakosnoj ligi vidjeli smo četiri susreta. Bugarska i Irska su remizirale (1:1), a Wales je golom Moorea u 80. minuti stigao do sva tri boda protiv Finske (0:1).

Rusija je svladala Srbiju s 3:1, a u istoj pobjedi je Mađarska odnijela pobjedu iz Turske golom Szoboszlaija u 80. minuti.

U Ligi C Slovenija i Grčka odigrale su susret bez golova, dok je Kosovo uzelo bod u Moldaviji (1:1).

Konačno, u Ligi D Latvija i Andora su remizirale (0:0), dok su Farski Otoci svladali Maltu s 3:2. Valja izdvojiti kako su za Farske otoke golove postigla tri različita igrača s istim prezimenom - Klaemint Olsen, Andreas Olsen i Brandur Olsen.