KVALIFIKACIJE ZA EURO 2020.

NORVEŠKA - ŠPANJOLSKA 1:1 Norvežani iznenadili i stigli do boda na kraju

VELIKO iznenađenje u Oslu. U sklopu kvalifikacija za Euro 2020. Norveška je iznenadila Španjolsku i uzela joj bod odigravši 1:1. Španjolskoj je ovo prva utakmica u kvalifikacijama da nije upisala pobjedu.

Nakon prvog poluvremena bez velikih prilika na obje strane, Španjolska je povela odmah na početku drugog preko Saula Nigueza.

Kako je utakmica išla, tako je Norveška igrala sve otvorenije i pritisak joj se isplatio pred kraj susreta. U gužvi u šesnaestercu golman Kepa Arrizabalaga je skrivio penal, a iskoristio ga je napadač Bournemoutha Joshua Kinga u 4. minuti sudačke nadoknade.

U ostalim utakmicama večeri, Talijani su kod kuće s 2:0 svladali Grke, Armenci su kiksali kod Lihtenštajna odigravši 1:1, Rumunjska je kod Farskih Otoka slavila s 3:0, a Švedska kod Malte 4:0.