Očajan Tudorov start: Izgubio derbi od Bešiktaša, u dva kola osvojio samo bod i ispao iz utrke za naslov

TURSKI mediji prije utakmice protiv Bešiktaša zamjerili su mu da je dosta loš u derbijima. Pedantni turski novinari iskopali su da je Igor Tudor na klupi Hajduka i PAOK-a izgubio većinu derbija, a njihova teza potvrdila se i danas.

U velikom turskom derbiju Bešiktaš je večeras u gostima slavio protiv Galatasaraya 1:0 i praktički izbacio Tudorovu momčad iz utrke za naslov prvaka. Jedini preostali Bešiktašev konkurent sada je Istanbul Bašakšehir, za kojeg se ne vjeruje da može ugroziti aktualne prvake.

Galatasaray je u 13. minuti trebao dobiti penal, no sudac se predomislio, a jedini gol na utakmici zabio je Talisca u 47. minuti, nakon što se njegov slobodan udarac odbio od živog zida i prevario golmana Galatasaraya.

Domaćini su imali nekoliko velikih prilika za izjednačenje, no Bešiktaš je izdržao.