HRVATSKI SUPERKUP

Olmov nasljednik ispričao se zbog trenutka ludila

DINAMO je slavio u jučerašnjem Superkupu protiv Rijeke s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog gola na utakmici bio je Amer Gojak. Tragičar susreta mogao je biti Lovro Majer. Nogometaš koji bi u Dinamu trebao naslijediti Danija Olma, u igri je proveo samo četiri minute i obilježio susret.

"Imao sam veliku želju i dogodilo se to što se dogodilo. Ispričavam se suigračima, treneru i navijačima. Drago mi je što smo uzeli trofej i pobjednički krenuli u sezonu", prenose službene klupske stranice Majerovu izjavu.

Podsjetimo, Lovro Majer ušao je u igru u 82. minuti umjesto Hajrovića i odmah dobio priliku izvesti slobodni udarac. Tukao je u živi zid, a onda je u nastavku grubo naletio na Kvržića i zaradio žuti karton. Samo tri minute nakon toga Majer je srušio Pavičića i u samo 4 minute na terenu zaradio isključenje.