Pamić urlao na golmana, zamijenio ga nakon 13 minuta i natjerao ga da skine dres

NOGOMETAŠI Karlovca jučer su u 29. kolu 2. NL izgubili u gostima kod Hrvatskog dragovoljca 2:0 i tako kolo prije kraja izgubili šanse za ulazak u doigravanje za 1. NL. Domaćini su slavili golovima Džalta iz 8. i Šoljića iz 31. minute, ali susret je obilježio nesvakidašnji potez gostujućeg trenera Igora Pamića.

Kako piše portal Sportnews, Pamić je u 13. minuti izgubio živce i počeo urlati na svojega golmana Luku Šteku. Navodno je smatrao da je on kriv za prvi gol, a onda ga je izvadio iz igre i naredio mu da pred svima skine dres, što je ovaj i učinio. Šteko je nakon toga utučeno odšetao u svlačionicu, ali ni to nije pomoglo Karlovčanima.

Ubrzo su primili drugi gol i do kraja susreta se nisu uspjeli vratiti. Karlovac do kraja sezone više ne može biti bolji od trećeg mjesta. Za izravni plasman u 1. NL bore se Opatija i Radnik, a teoretsku šansu ima još i Kustošija.