Pletikosa: Samo je čudo spašavalo Dinamo, Bjelica je trebao napraviti ovaj potez

DINAMO je na poluvremenu utakmice drugog kola Lige prvaka na Etihadu imao senzacionalnih 0:0. City je očekivano dominirao, napadao, tražio gol, ali igrači Dinama sjajno su se branili i nakon 45 minuta držali su remi. Ipak, do kraja nisu izdržali i primilu su dva gola. Vodeći gol 25 minuta prije kraja zabio je Raheem Sterling, a u 95. minuti je Phil Foden iz kontranapada postavio konačan rezultat.

U studiju Planet Sporta prvo poluvrijeme su komentirali Cico Kranjčar i Stipe Pletikosa.

"Od samog početka su krenuli s greškama. Njima je Dinamo predao Cityju dominaciju. Vidjeli su da je obrana Dinama nesigurna i držali su pritisak do kraja poluvremena. Dinamo može puno više napraviti u kontaktu s njihovim igračima", rekao je Cico Kranjčar, dok Pletikosa smatra kako bi Bjelica trebao napraviti sitnu promjenu u formaciji.

"Ono što bih ja napravio je da bih promijenio poziciju Mora i Ademija. Moro je malo impresioniran suparnikom, a Ademi je trenutno odgovorniji. Samo čudo je spasilo Dinamo da utakmica već bude gotova'', smatra bivši golman Hrvatske.