EVERTON - CHELSEA 3:1

Pogledajte golčinu Kovačića protiv Evertona

Screenshot: Twitter

MATEO KOVAČIĆ zabio je fenomenalan pogodak za 2:1 na gostovanju njegovog Chelseaja kod Evertona u 16. kolu Premiershipa, ali to nije bilo dovoljno da se njegova momčad potpuno vrati u utakmicu. Everton je pobijedio 3:1.

Igrala se 52. minuta kada je poslije akcije s lijeve strane Kovačić dočekao loptu na rubu šesnaesterca i majstorski desnom nogom pogodio u donji desni kut Jordana Pickforda.

U petoj minuti na centaršut Sidibea Richarlison je postigao lijep gol glavom, a u 49. minuti Calvert-Lewin pogađa za 2:0, da bi isti igrač u 84. riješio sve dileme o pobjedniku. Kovačićev pogodak pao je u 52. minuti i pokazao se počasnim.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.