Pogledajte kako je posuđeni dinamovac krasno predriblao pa zabio za prolaz u Kupu

Screenshot: Sportklub

MARIBOR je u šesnaestini finala Slovenskog kupa pobijedio Krku 3:1 i tako izborio osminu finala. Krka je povela golom Domena Zura u 24. minuti, no domaćin je okrenuo u nastavku. Marko Božić izjednačio je u 48. minuti, dok je u 76. gol za vodstvo postigao Marko Tolić.

Igrač Dinama na posudbi u Mariboru presjekao je suparničko dodavanje u zadnjoj liniji, krasno predriblao igrača Krke i zabio za 2:1. Toliću je ovo bio treći gol ove sezone, uz što ima šest asistencija. Jednu asistenciju ostvario je kao igrač Dinama na početku sezone SuperSport HNL-a.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TOLIĆEV GOL

Tri minute nakon tog gola, Žan Vipotnik postavio je konačni rezultat. Tolićeva posudba u Mariboru traje do sredine siječnja. Maribor se u slovenskom prvenstvu nalazi na šestom mjestu u konkurenciji deset kluba. Ima 21 bod, 19 manje od vodeće ljubljanske Olimpije.