Pogledajte vatreni doček igračima Atalante nakon što im je Inter utrpao sedam komada

ATALANTA iz Bergama ove sezone iznenadila je cijelu Italiju. Sjajnim igrama La Dea drži korak s najjačim momčadima u ligi i da nije loše startala u sezonu, možda bi se borila i za Ligu prvaka.

Ali i ovako se nalazi na sjajnom 6. mjestu i da nije doživjela debakl 7:1 u nedjelju protiv Intera, bila bi četvrta. U ludoj utakmici Inter je u 17 minuta prvog poluvremena zabio pet golova i do kraja potpuno porazio  Atalantu koju je po povratku u Bergamu iznenadio vatreni doček.

Ne, nije bilo uvreda, prijetnji i razbijanja automobila igrača. Više od 1000 navijača dočekalo je momčad te bakljama i pjesmom poručilo da se svakome može dogoditi loš dan i da im ništa ne zamjeraju.