La Liga

R. MADRID - R. SOCIEDAD 1:1 Zidane se u finišu spasio poraza, Modrić zamijenjen

REAL MADRID je remizirao protiv Real Sociedada (1:1) na domaćem terenu u 25. kolu La Lige.

Portu je za vodstvo gostiju pogodio u 55. minuti, a asistenciju je upisao Nacho Monreal. Real je golom Viniciusa Juniora u 89. minuti stigao do boda.

Modrić zamijenjen pred kraj utakmice

Real Madrid je dominirao u finišu utakmice, imao je odličnu šansu preko Casemira u sudačkoj nadoknadi, ali nije uspio doći do preokreta. Luka Modrić, kapetan reprezentacije Hrvatske, bio je starter u momčadi Reala, a teren je napustio u 77. minuti kada ga je zamijenio Fede Valverde.

Real Madrid je ovim remijem prekinuo niz od pet uzastopnih pobjeda u svim natjecanjima te je primio prvi gol nakon četiri utakmice.

Madriđani prekinuli odličnu formu, Sociedad se nastavlja boriti za Ligu prvaka

Zidaneova momčad je propustila priliku vratiti se na drugo mjesto na tablici, sada ima pet bodova manje i utakmicu više od prvoplasiranog Atletica.

Sociedad je nastavio dobru formu te sada ima tri pobjede i jedan remi u posljednje četiri ligaške utakmice. Zahvaljujući takvoj formi, Sociedad je peti na tablici te se i dalje bori za plasman u Ligu prvaka.