EUROPA LIGA

REAL SOCIEDAD - NAPOLI 0:1 Talijani slavili u Španjolskoj uoči gostovanja na Rujevici

NAPOLI je pobijedio Real Sociedad 1:0 u drugom kolu Europa lige u skupini u kojoj se još nalaze hrvatski predstavnik Rijeka te AZ Alkmaar.

Pobjednički gol za Talijane zabio je Matteo Politano u 56. minuti. Bilo je tu malo sreće budući da je domaćeg stopera Modiba Sagnana okrznula lopta prilikom udarca talijanskog ofenzivca.

U 93. minuti gostujući napadač Victor Osimhen zbog drugog je žutog kartona isključen.

Ovom pobjedom Napoli je došao do prvih bodova, a AZ Alkmaar se uz 4:1 protiv Rijeke izdvojio na prvom mjestu sa šest bodova. Rijeka je posljednja bez bodova.

U sljedećem kolu 5. studenoga Rijeka na Rujevici dočekuje Napoli, a Real Sociedad AZ.