Sevilla pobijedila Milan na Kupu ruskih željeznica

U PRVOJ utakmici na Kupu ruskih željeznica, pripremnom turniru u Moskvi, momčad Seville pobijedila je Milan s 1:0.

Jedini pogodak dogodio se u 48. minuti, kada je veznjak Milana i talijanske reprezentacije Gattuso poslao loptu u vlastitu mrežu. Sevilla je tako uzvratila ''rossonerima'' za poraz u finalu Superkupa 2007. godine, kada je Milan bio bolji s 3:1.

Milan je igrao bez trojice svojih Brazilaca, Ronaldinha i Pata, koji se pripremaju s brazilskom reprezentacijom za Olimpijske igre, te bez Ronalda, koji se još uvijek nije oporavio od ozljede koljena.

Izvještaji s utakmice govore da je Sevilla u prvom poluvremenu bila znatno bolja momčad, a najviše problema je tada Milanovoj obtrani zadavao Brazilac Luis Fabiano. Milan je živnuo tek nakon primljenog gola, ali do kraja utakmice nije uspio postići iznenađujući pogodak.

U drugoj utakmici ovog pripremnog turnira, sastaju se moskovski Lokomotiv i Chelsea.