Slovenija i Švedska bez golova: Roman Bezjak promašio priliku utakmice

SLOVENIJA je izvukla remi protiv Švedske (0:0) u gostima, a najbolju priliku na utakmici propustio je napadač Rijeke Roman Bezjak u 34. minuti. Gostima to nije bila jedina šansa na utakmici, ali napadači obje momčadi jednostavno nisu imali svoj dan.

"Nećete vidjeti puno Ibrakadabrine čarolije," jučer su najavljivali iz slovenske reprezentacije i doista nismo. Naime Zlatan Ibrahimović, koji rješava posljednje detalje oko prelaska u Manchester United, nije zaigrao ni minute, cijelu utakmicu prosjedio je na klupi za pričuve.

Nije bilo ni prvog golmana slovenske reprezentacije Jana Oblaka, koji je dobio poštedu od izbornika Srečka Kataneca, no njegova zamjena Vid Belec svoj je posao odradio bez pogreške.