SRPSKI DIV ZADIVIO NBA Zalijepio bananu legendi pa zakucao i sve to a da nije pošteno skočio

Screenshot: Youtube

BOBAN MARJANOVIĆ, 224 cm visok centar Clippersa, na utakmici protiv Minnesote izveo je dva poteza za pamćenje.

U drugoj četvrtini prvo je zaustavio napad gostiju tako što je lako, jedva da se odlijepio od terena, blokirao Derricka Rosea u pokušaju prodora prema košu.

Samo osam sekundi nakon što je zalijepio bananu nekadašnjem rookieju i MVP-u godine, te trostrukom All-Staru, Bobi je na drugom kraju terena i pod drugim košem izveo još jednu bravuru.

Williams je primijetio da je Marjanović sam u reketu i dodao mu, a divovski centar je zakucao. I to je napravio lako, neznatnim dizanjem s tla.

Marjanovićeva momčad izgubila je 109:123, ali on je opet odlično iskoristio malo vremena koje je dobio u igri. Za samo devet minuta ubacio je četiri poena, imao čak šest skokova te jednu asistenciju i dvije blokade.