Utakmica Konferencijske lige nastavljena od 7. minute. Köln pobijedio golom iz penala

PREKINUTA utakmica petoga kola grupe D Konferencijske lige između češke ekipe Slovačkog i Kölna nastavljena je danas i završena pobjedom njemačke momčadi 1:0. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Ondrej Duda iz jedanaesterca u 80. minuti. Köln je imao i penal u 51. minuti, ali ga Florian Kainz nije zabio.

Köln je slavljem u Češkoj izbio na treće mjesto skupine sa sedam bodova. Nica i Partizan imaju po osam. Slovačko je porazom od Kölna matematički ostalo bez mogućnosti za plasmanom u nokaut-fazu Konferencijske lige. Podsjetimo, utakmica u Uherskom Gradištu sinoć je odgođena zbog guste magle, a zatim se igrala osam minuta. Loši vremenski uvjeti su se nastavili pa je utakmica odgođena do danas.

U posljednjem kolu 3. studenoga Partizan od 21 sat dočekuje Slovačko, a Köln u istom terminu Nicu.