VIDEO Juranović promašio penal, Union se u infarktnoj utakmici spasio od ispadanja

UNION BERLIN je u dramatičnom zadnjem kolu Bundeslige pobijedio Freiburg 2:1 i spasio se od ispadanja. Bivši klub Nenada Bjelice poveo je golom Hollerbacha u 68. minuti, Doan je izjednačio u 85., a ključnu pobjedu Unionu donio Haberer u drugoj minuti nadoknade iz odbijanca nakon što je Volland promašio penal.

Promašio ga je i hrvatski reprezentativac Josip Juranović u 38. minuti. On je imao priliku dovesti Union u vodstvo, ali je gostujući golman Noah Atubolu pročitao njegov udarac i obranio ga bez problema.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ JURANOVIĆEV PROMAŠAJ

Unionu je za ostanak trebala pobjeda, ali i poraz Bochuma od Werdera, koji se i dogodio. Rasterećeni Werder je na svojem terenu deklasirao Bochum 4:1 i tako ga poslao u dodatne kvalifikacije u kojima će igrati proti Fortune iz Dusseldorfa.