VIDEO Courtois i Cahill častili Swansea, Costa fantastičnim škaricama spasio bod

SWANSEA i Chelsea odigrali su 2:2 u 4. kolu Premier lige. Gosti su vodili 1:0 do 60. minute golom Diega Coste, ali najprije je Thibault Courtois nepormišljeno skirivio penal iz kojeg je Swansea izjednačio, a potom, samo dvije minute kasnije, Chelseajeva obrana ponovno je katastrofalno pogriješila. Garry Cahill predugo je čekao i Leroy Fer mu je oduzeo loptu uz prekršaj, te hladno zabio za preokret Swansa na 2:1. Diego Costa u 80. minuti spasio je Chelsea fantastičnim škaricama, njegovim drugim golom na susretu.

Swansi su omiljena meta španjolskom Brazilcu, zabio im je dosad sedam golova u karijeri. U 84. minuti mogao je do hat-tricka, ali Fabianski je sjajno obranio. Chelsea će nakon četiri kola ostati na drugom mjestu Premier lige s deset bodova, dva manje od vodećeg Cityja.