VIDEO Pogledajte monstruozno zakucavanje Ivice Zubca protiv NBA prvaka

AKTUALNI NBA prvaci Golden State Warriorsi slomili su otpor LA Lakersa u posljednjoj četvrtini i slavili su 115:101.

Gosti su igrali bez LeBrona Jamesa koji je odmarao nakon teške utakmice dan ranije protiv Clippersa. Prvaci su protivnika zadržali na svega 15 poena u posljednjoj četvrtini, najviše je ubacio Klay Thompson (28), a Kevin Durant pridodao je 21 poen uz 11 dodavanja nadoknadivši slabiji učinak Stepha Curryja koji je u prvom poluvremenu šutirao 0:7 da bi na koncu ipak završio s 14 koševa. Lakerse je predvodio Brandon Ingram s 20 poena. Ivica Zubac je dvoboj započeo u početnoj petorci, ponovno je odigrao kvalitetnu utakmicu s deset poena (5:11, sl. bacanja 0:1), devet skokova, dvije blokade, asistencijom i izgubljenom loptom.

Hrvatski košarkaš vlasnik je i najatraktivnijeg poreza noćašnje utakmice. U trećoj četvrtini, kod rezultata 69:69, istrčao je jednu kontru, primio loptu u naletu i brutalno zakucao.

Video tog zakucavanja možete pogledati na ovom linku.