Zbog ovakvih stvari obožavamo nogomet: Pogledajte jedan od najljepših "promašaja" u povijesti

U PONEDJELJAK je Stade Rennais slavio kod Nice u Francuskom kupu nakon boljeg izvođenja udaraca s bijele točke. Utakmica je nakon 120 minuta igre završila 2:2, a nakon raspucavanja s ''kreča'' gosti su slavili s 7:6 i prošli su dalje.

Ipak, utakmica će ostati zapamćena po nevjerojatnom potezu koji je izveo igrač Nice Hatem Ben Arfa. U 76. minuti, pri vodstvu svoje momčadi 1:0, Ben Arfa se zaletio i u rijetkom viđenom slalomu zaobilazio je svoje protivnike kao čunjeve. Nakon, što je zarolao i golmana i gurnuo loptu u praznu mrežu, vjerojatno najdojmljiviji gol godine u posljednji trenutak s crte je očistio obrambeni igrač Rennaisa.

Šteta, jer gol bi bio nešto senzacionalno, a umjesto toga gosti su izjednačili i nakon produžetaka prošli dalje.

Hatem Ben Arfa came so close to scoring one of the goals of the season for OGC Nice v Stade Rennais FC