Počela je nova sezona Gospodina Savršenog, a s njom stižu i nove zanimljive i nevjerojatne izjave. Jedna takva dočekala nas je već u trećoj epizodi, kad je Gospodin Savršeni Petar izveo svoje dvije djevojke na zajednički spoj.
Dok su njih troje uživali u degustaciji u jednoj kretskoj vinariji, društvo im je pravio mali mačić, a budući da to nije bio prvi spomen mačaka u sezoni, i razgovor je krenu u tom smjeru.
"Ja imam jako ozbiljno pitanje za tebe i dugo ga smišljam. Ima jako puno cura u vili koje vole mačke i ja sad imam ozbiljno pitanje za tebe. Što misliš o mačkama?" pitala je ozbiljno Jelena Petra.
"Volim mačke, mislim, nije sad da imam mačku.... Volim mačke, umiljate su, ali više volim pse, da budem iskren", snašao se on.
Nakon toga Jelena je pojasnila zašto joj je bilo toliko važno da dobije odgovor na to pitanje.
"Nisam sigurna da mi se potpuno svidio odgovor, ali opet, bio je dovoljno dobar. Bitno mi je da ne mrzi mačke jer sam ja uvjerenja da muškarac koji mrzi mačke mrzi i žene", rekla je.