Foto: Guliver / Getty Images
DEMI MOORE opet ljubi, a njezin novi dečko je (ponovno) mlađi od nje, a sudeći po svemu, pravi je dragulj, i to doslovno.
Naime, 30-godišnji instruktor yoge Will Hanigan si je u mladosti u penis stavio biser.
Taj bizaran čin je navodno tradicija u obitelji Hanigan, inače vičnih lovaca na bisere iz Australije, a ako ga ikad poželi izvaditi, za to će morati zamoliti kirurga.
Demi i Will upoznali su se u jednom yoga studiju u Kaliforniji prije mjesec dana i jako su zaljubljeni, piše Cosmopolitan.
No, lijepa glumica još uvijek nije otkrila kakav je seks s čovjekom koji ima biserni penis, ali možemo samo pretpostaviti.
Izvor blizak Haniganu izjavio je za Daily News: "Stavio si je biser u penis kad je bio tinejdžer jer je mislio da će to poboljšati stimulaciju žene."
Teško je to provjeriti, no dr. David Kaufman kaže da bi tako nešto bilo slično kao seks s rebrastim kondomom.
U svakom slučaju, Demi želimo puno sreće u traženju bisera.