ANKETA Tko večeras treba izboriti veliko finale Eurosonga?

Foto: EPA

VEČERAS je drugo polufinale Eurosonga.

Druga polufinalna večer počinje u 21 sat, a emisiju će ponovno voditi Hazel Brugger i Sandra Studer. Hrvatski predstavnik Marko Bošnjak s pjesmom Poison Cake nije uspio izboriti finale u prvoj polufinalnoj večeri, koja se održala u utorak.

Večeras nastupa 16 zemalja

Večeras će se za prolaz u finale natjecati Australija, Crna Gora, Irska, Latvija, Armenija, Austrija, Grčka, Litva, Malta, Gruzija, Danska, Češka, Luksemburg, Izrael, Srbija i Finska. Uz njih, publika će vidjeti i nastupe predstavnika Ujedinjenog Kraljevstva, Francuske i Njemačke, zemalja koje imaju direktan plasman u veliko finale.

Finale Eurosonga održat će se u subotu, 17. svibnja, s početkom u 21 sat. U njemu će nastupiti 20 izvođača koji su izborili prolaz kroz polufinala te šest zemalja s izravnim plasmanom.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.