"Call Of Duty: Modern Warfare 3" ruši rekorde, za jedan dan prodan u 9 milijuna primjeraka



IGRICA "Call Of Duty: Modern Warfare 3" u večeri s ponedjeljka na utorak puštena je na prodaju u 13.000 dućana diljem svijeta. "Call Of Duty" tako je do sada prodan u 9 milijuna primjeraka, a već je postao i najtraženiji proizvod u povijesti prodavanja igrica na stranici Amazon gdje ju je mnoštvo ljudi naručilo i prije samog izdavanja.



Prošle godine je izašla verzija "Call of Duty: Black Ops" koja je tada prodana u 25 milijuna primjeraka, a nagađa se kako će ovaj nastavak biti prodan za barem 10 posto više te time srušiti rekord svih igrica uključujući i svoju najveću konkurenciju "Battlefield 3".

Iako izrazito nasilna, ona nalazi svoje poklonike u svim dobnim skupinama, a obožavaju je i poznati glazbenici poput Sophie Ellis-Bextor koja je sinoć zajedno s brojnim drugim fanovima čekala u redu za svoj primjerak ispred jednog dućana u Londonu.

Koliko je poželjna, dokazuje i to da je jedan fan kupio igricu na aukciji preko stranice eBay gdje je za primjerak dao 14.000 dolara samo tri dana prije njenog službenog izlaska.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.