Luka i Vanja Modrić uživaju na jahti u popularnom odmaralištu u Italiji

LUKA MODRIĆ i njegova supruga Vanja snimljeni su u Portofinu, mjestu koje nerijetko nazivaju draguljem talijanske rivijere.

Supružnici su uživali na jahti, a potom su se uputili u obližnji restoran na ručak.

Luka je stigao u bijeloj majici i kariranim hlačama, dok je Vanja nosila kratke hlače i bluzu.

U Portofino, mjesto koje se nalazi 30-ak kilometara od Genoe, rado dolazi svjetski jet-set na jahtama.

Inače, Luka Modrić je prije nekoliko dana pogotkom iz penala u 5. minuti donio Hrvatskoj prvu pobjedu nad Francuskom. Hrvatska je u 4. kolu Lige nacija slavila u Parizu 1:0. Modriću je to 22. gol u reprezentaciji i njim se izjednačio s prijašnjim kapetanom Darijom Srnom na petom mjestu vječne liste najboljih strijelaca reprezentacije.