Boyle se sa svojim albumom smjestila na same vrhove britanskih ljestvica, ali priznaje da je usamljena: "Nekad sam mislila da me mama napustila kad je umrla. Mislim da mi je pokazivanjem htjela dati do znanja da nije. Samoća je moj najveći problem, pogotovo noću. Oduvijek sam se bojala biti sama. I sad sam sama".
Osvrnula se na početke i samo pojavljivanje u showu `Britain's Got Talent`: "U kratkom periodu umrli su mi tata, ujak, sestra a zatim i mama. Kad sam se prijavila na show, osjećala sam se kao potpuno promašaj. Još u meni ima tog osjećaja".