Pri kreiranju rubrike Index Shopping nastojimo izdvajati odlične proizvode koji se i nama sviđaju te odlične akcije i popuste. Ne objavljujemo proizvode koje i sami ne bismo kupili ili smatramo da njihova promocija nije u skladu s profesionalnim standardima. Neki proizvodi u rubrici Index Shopping mogu biti sponzorirani. Svaki sadržaj ili proizvod koji je sponzoriran će biti i posebno označen kao takav.
Na Diorovoj reviji za jesen 2026. traperice su bile toliko duge da su dodirivale pistu. No, samo dan kasnije glumica Anya Taylor-Joy na ulicama Pariza pokazala je svoju verziju tog modnog trenutka. Oživjela je kombinaciju koja je obilježila rane 2000-e - podvrnute traperice i crne salonke, piše Marie Claire.
Taylor-Joy nosila je Diorovu jaknu ravno s modne piste. Poput modela na reviji, kombinirala ju je s traperom, ali je donji dio outfita stilizirala na svoj način. Diorove traperice s kristalima zamijenila je jednostavnijim modelom bez ukrasa.
Nogavice je podvrnula nekoliko centimetara i time istaknula crne salonke špicastog vrha. Upravo ta kombinacija bila je modni zaštitni znak sredine 2000-ih. U to vrijeme nosile su je brojne poznate osobe.
Za sada se ova kombinacija više čini kao nostalgičan povratak nego kao novi veliki trend. Ipak, modni ciklusi često vraćaju stilove iz prošlosti, pa zbog toga nije isključeno da bi se ovaj look mogao ponovno vratiti u širu modu.