Barca i dalje sama na vrhu: Messi potopio Zaragozu

U 12. KOLU španjolske Primere Valencia je na domaćem terenu slavila protiv Espanyola 2:1, dok je Barcelona bila bolja od Zaragoze 3:1.

Prvo je Messi u 16. minuti slomio cijelu obranu Zaragoze te je preciznim udarcem pogodio za 1:0.

Međutim, gosti se nisu predali, pa su odmah u 24. minuti uzvratili preko Montanesa. Barca je odmah odgovorila preko Songa u 28. minuti, a točki na i postavio je ponovno Messi fantastičnim pogotkom u 60. minuti.

Valencija u 89. minuti došla do pobjede

Susret u kojem je podijeljeno 11 žutih te dva crvena kartona, bolje je otvorila Valencia. Naime, u 16. minuti Jonathan Viera doveo je domaćina u vodstvo, ali ono je trajalo sve do 31. minute kada je Longo izjednačio. Drugo poluvrijeme bilo je žestoko. Igrači su bili oštri u startovima, a pobjednika smo doznali u 89. minuti kada je Soldado pogodio iz jedanaesterca.

U drugoj utakmici Osasuna je remizirala protiv Malage 0:0.