NOGOMETAŠI Bešiktaša, koje trenira bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, ostali su i bez teoretskih izgleda za osvajanje naslova prvaka Turske nakon 0:1 domaćeg poraza od Konyaspora u susretu 32. kola.
Sve izglede Bešiktaša za osvajanje naslova uništio je Torje pogotkom za pobjedu gostiju u 81. minuti. Torje je zabio izravno iz kornera!
Bilić: Razočaran sam, mislim da neću dobiti priliku sljedeće sezone
Nakon poraza Bilić je iskazao razočaranje posljednjim rezultatima.
"Žao mi je zbog igrača i navijača. Imali smo prilično dobru sezonu sve do zadnjih desetak dana. Ovi nas zadnji propusti bole, tim više što smo i protiv Konyaspora imali svoje šanse. Razočaran sam."
Bilić je zabrinut za posao.
"Moja je namjera bila ostati u klubu, ali sada više nisam siguran hoće li to biti moguće. Ja sam odgovoran za poraze te ću sjesti s upravom. Znam kako nogomet funkcionira, pogotovo u Turskoj, i mislim da neću dobiti priliku voditi Bešiktaš u narednoj sezoni."
Glasine da pregovara s West Hamom?
"Neutemeljene su!"
Bilićev Bešiktaš dva kola prije kraja prvenstva nalazi se na trećem mjestu sa 66 bodova, sedam manje od vodećeg Galatasaraya, a četiri od drugoplasiranog Fenerbahcea. Konyaspor je sedmi sa 44 boda.