Camp Nou uživao: Šest golova - šest strijelaca! Messi u nedostatku tuđih ruši osobne rekorde

BARCELONA je razvalila Getafe 6:1 u 23. kolu Primere. Raznovrsna predstava uz šest različitih strijelaca.

Prepuni Camp Nou gledao je sjajnu matineju i novi šou Lea Messija. Zabio je pogodak i namjestio dva, na svoj prepoznatljiv način. Barcelonu je u vodstvo doveo Sanchez na asistenciju Alcantare u 6. minuti. Već nakon sedam minuta Messi zabija u 13. utakmici zaredom. Kada ne ruši tuđe, onda postavlja osobne rekorde. Ovo je upravo jedan od takvih.

Ostali golovi pali su u sjajnom nastavku Barcelone. U 58. minuti pogodio je David Villa nakon dubinske lošpte Albe. U 79. minuti slalom Messija kroz obranu Getafea rezultirao je loptom koju Tello nije mogao promašiti.

Alvaro je malo poremetio ritam Barcelone, pogotkom nakon lošeg Albinog odigravanja glavom. No, do kraja je Getafe primio još dva: Messi je u 90. minuti uposlio Iniestu, a u drugoj minuti sudačke nadoknade u stijelce se upisao i  Pique. Krenuo je u napad i zabio nakon dodavanja Alcantare. Mladi veznjak Barce do sada nije asistirao u prvenstvu, a danas je namjestio dva pogotka Barce.