Hrvatski obračun u Iranu: Ljubojević zabio Cici dva gola, ali izgubio

NEKADAŠNJI napadač Osijeka, Dinama i Zagreba i mladi hrvatski reprezentativac, Goran Ljubojević, zabio je dva gola u domaćem porazu 3:4 njegovog Naft Teherana od Sepahana Zlatka Kranjčara u 14. kolu iranskog prvenstva.

Ljubojević je zabio drugi i treći gol svoje momčadi, oba puta za vodstva: 2:0, pa 3:1, ali to nije bilo dovoljno za pobjedu, jer posljednjih 15 minuta njegova momčad igrala je s igračem manje, što je aktualni prvak, kojeg vodi Zlatko Kranjčar, iskoristio i preokrenuo poraz u pobjedu Ebrahimijevim golom u 90. minuti.

Ljubojeviću su to bili prvi ovosezonski nakon što je ovog ljeta stigao iz rumunjskog Targu Muresa.

Nakon ovoog poraza, njegov klub drži peto mjesto sa 21 bodom iz 14 utakmica, dok Kranjčarovom Sepahanu na trećem mjestu (24 boda iz 13 utakmica), vodeći Esteghlal bježi za jedan bod.