Jedvaju 90 minuta u rušenju viceprvaka Njemačke: Pogledajte najbrži pogodak u povijesti Bundeslige

IGRAČ Bayera Karim Bellarabi ušao je u povijest njemačkog nogometa kao vlasnik najbrže postignutog pogotka u Bundesligi. 24-godišnji Nijemac šokirao je Borussiju Dortmund nakon svega 10 sekundi utakmice.

Bellarabijev pogodak presjekao je momčad Jurgena Kloppa, koja je do kraja prvog dijela bila jednostavno nevidljiva na terenu. Klopp je ustrojio svoje trupe na odmoru, ali gosti iz Leverkusena ne samo da su se obranili nego su i zabili drugi pogodak. U petoj minuti sudačke nadoknade Kiessling je zabio za konačnih 2:0, a napadaču Bayera asistirao je strijelac najbržeg pogotka u Bundesligi, Bellarabi.

Za kraj spomenimo kako je hrvatski reprezentativac Tin Jedvaj odradio cijelu utakmicu protiv viceprvaka Njemačke, a u 45. minuti dobio je žuti karton.