Kramarić zabio posljednji Leicesterov gol sezone u petardi protiv QPR-a

ANDREJ KRAMARIĆ zabio je gol u posljednjoj utakmici sezone za svoj Leicester u pobjedi nad novim drugoligašem QPR-om 5:1.

> Rasplet u Engleskoj: Davljenik Hull ispada s dva poništena dva gola, užasni Liverpool bez Lovrena i skupine EL!

Kramarić, koji je na zimu iz Rijeke prešao u Leicester, zabio je peti gol svoje momčadi u 86. minuti, a u igru je s klupe ušao 20 minuta ranije.

Prije hrvatskog napadača zabijali su Vardy (16`), Albrighton (43`), Ulloa (51`) i Cambiasso (52`), a za goste Austin u 57. minuti.

Leicester je nakon teškog početka sezone uhvatio zalet u proljetnom dijelu i sa dna Primiershipa stigao do 14. mjesta. U slučaju ispadanja iz lige, Kramarić bi sigurno napustio klub, a sada postoji mogućnost i da ostane s "Lisicama".

Kramarić je od siječnja za Leicester odigrao 14 utakmica i zabio tri pogotka, dva u Premiershipu i jedan u FA Cupu. U prvom dijelu sezone igrajući za Rijeku u 30 nastupa zabio je 28 golova te je i dalje na prvom mjestu ljestvice strijelaca HNL, uz Dinamovog Henriqueza sa 21 golom.

Niko Kranjčar, koji je u QPR-u na posudbi iz kijevskog Dinama, tražit će ovog ljeta novi klub.