Neviđeno: Branič Tottenhama skinuo hlače Villinom napadaču, sudac prešutio!

POMALO nevjerojatna scena odigrala se u šesnaestercu Tottenhama tijekom utakmice Capital One Cupa u Birminghamu. U 47. minuti branič Spursa pokušavao je zaustaviti napadača Aston Ville Nicklasa Heleniusa, a u padu mu je skinuo donji dio dresa, na svega nekoliko metara od gola.

Domaći napadač uspio je pucati, ali ometan, preko gola. Zanimljivo, sudac je odbio proteste domaćih i nije dosudio penal kojim se Villa mogla vratiti u utakmicu.

Spurse je u vodstvo doveo Jermaine Defoe golom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela. U 48. minuti, samo dvije minute nakon Verthongenovog ispada, gosti su povisili na 0:2 golom Paulinha.

Chadli je zabio u 86., a Defoe još jednom u 90. minuti za konačnih 0:4 i prolaz Tottenhama u osminu finala.