Nezaustavljivi Mandžukić: Ušao s klupe i dokrajčio Werder u Bremenu

BAYERN MUNCHEN je u 6. kolu Bundeslige odnio sva tri boda iz Bremena. Bavarci su protiv Werdera slavili s 2:0.

Dugo je momčad Juppa Heynckesa lomila domaćine. Konačno, devet minuta prije kraja utakmice, Luiz Gustavo je doveo u Bayern u vodstvo sjajnim udarcem s 20 metara.

Mario Mandžukić, koji je utakmicu počeo na klupi, zabio je dvije minute kasnije. Fantastično mu je asistirao Xherdan Shaqiri, a Mandžukić je s pet metara zabio šesti gol u ovoj bundesligaškoj sezoni.

Stuttgart je u Nürnbergu slavio golovima Vedada Ibiševića iz prve i Martina Harnika iz 75. minute. Ibiševiću je ovaj pogodak iz 37. sekunde najbrži u karijeri.

HSV je drugu ovosezonsku pobjedu upisao kod kuće protiv Hannovera s minimalnih 1-0, a strijelac jedinog gola na susretu bio je Artjoms Rudnevs iz 20. minute nakon asistencije Rafaela van der Vaarta. Iličević je za hamburški sastav igrao prvo poluvrijeme, dok je Milan Badelj odigrao svih 90 minuta. Obojica su zaradili žute kartone.

Bayer Leverkusen je na domaćem travnjaku savladao Greuther Fürth 2-0 dvama golovima Sidneyja Sama, dok su Hoffenheim i Augsburg podijelili bodove u Sinsheimu rezultatom 0-0, a susret je obilježio brutalan start Sejada Salihovića starta na gležanj Tobiasa Wernera.