Oklahoma u prvoj četvrtini riješila Orlando, New Orleans bez najboljeg igrača iznenadio Toronto

SINOĆ su odigrane tri utakmice u NBA ligi, a najveće iznenađenje je pobjeda New Orleansa protiv Toronta 95:93.

New Orleans je bez najboljeg košarkaša Anthonyja Davisa slavio na gostovanju protiv druge momčadi Istoka. Susret je odlučio Tyreke Evans polaganjem dvije sekunde prije kraja. Evans je s 26 poena predvodio New Orleans do prve pobjede u posljednjih sedam susreta s Torontom za koji su loše utakmice odigrala Jonas Valančiunas (šest poena) i Kyle Lowry (osam poena).

Oklahoma je već u prvoj četvrtini slomila Orlando (37:20), a do poluvremena je imala prednost od 35 poena (79:45). Kevin Durant je za samo 27 minuta postigao 21 poen uz jedanaest skokova i osam asistencija. Russell Westbrook dodao je 17 poena, a Dion Waiters i Serge Ibaka po 16.

Aktualni prvak San Antonio je bez većih problema pobijedio Utah s 89:69, a u lošoj utakmici najbolji strijelac bio je centar pobjedničke momčadi Tiago Splitter sa 14 poena.