Osijek s dva igrača manje jednim udarcem u okvir gola svladao Zagreb

U UTAKMICI 14. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Zagreba s 1:0 (1:0).

Osječani su do pobjede došli iako su utakmicu završili s devet igrača, a zanimljiv je podatak da su u cijelom susretu samo jednom pucali u okvir gola protivnika, što se pokazalo dovoljnim za sva tri boda.

Već u 18. minuti isključen je Perošević, no unatoč tome domaćini pogotkom iz jedanaesterca u 34. minuti dolaze u vodstvo. U 84. minuti Zagreb je došao i do dva igrača viška, isključen je i Mišić, no niz ubacivanja pred gol te nekoliko pokušaja iz daljine nisu stvorili veću opasnost za vratara Osijeka.

Susret se igrao na stadionu u Gradskom vrtu, a sudio je pred 500 gledatelja Bebek iz Rijeke.

Nakon ovakvog raspleta Osijek je ostao na osmoj poziciji, sad s 14 osvojenih bodova kao i sedmoplasirana Istra 1961. Zagreb je na šestom mjestu sa 16 bodova.