Pogledajte gol u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zbog kojeg Dinamo neće biti nositelj u play-offu Lige prvaka

UOČI uzvratnih susreta trećeg pretkola Lige prvaka, bilo je jasno kako su Modrima za status nositelja u posljednjem kvalifikacijskom kolu potrebni porazi najmanje dva nositelja, a najbliži ispadanju bili su BATE i Celtic.

I dok će prvak Škotske večeras pokušati napraviti nemoguće i nadoknaditi 1:4 iz Varšave, BATE je sinoću 94. minuti stigao do ukupne 3:2 pobjede protiv Debrecena koja mu osigurava status nositelja u play-offu ovog natjecanja.

Gosti iz Mađarske poveli su u Bjelorusiji s 1:0 već nakon 20 minuta, a strijelac je bio Sidibe. U 38. minuti drugi žuti karton zaradio je Buadla, u 39. domaćini su stigli do izjednačenja na krilima Volodka, da bi u 66. minuti Rodionov sasvim preokrenuo susret.

I onda kada se samo očekivao posljednji sučev zvižduk, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade,Krivets je zabio za konačnih 3:1. Ovom pobjedom bjeloruske momčad postalo je jasno kako Dinamo neće biti nositelj u play-offu, osim ukoliko azerbajdžanski Karabakh ne napravi čudo i izbaci Red Bull.